به نظر شما بهترین کتاب در زمینه کسب و کار و راه اندازی استارتاپ چه کتابی است؟

به نظر شما بهترین کتاب در زمینه کسب و کار و راه اندازی استارتاپ چه کتابی است؟

در ارتباط با معرفی بهترین کتاب در زمینه کسب و کار , اگر در رویای کسب و کاری هستید قبل از اولین گام تان این کتاب را بخوانید ... کتاب واقعیت های جدید در دنیای کسب و کار را تا به حال من سه بار به طور کامل خوانده ام حالا این کتاب را با عشق به شما عزیزان تقدیم میکنم.

کتاب واقعیت‌‌های جدید در دنیای کسب و کار اثر جیسون فرید و دیوید هاینمایرهانسن، برای کارآفرینان سخت‌کوش در دنیای کسب‌وکار گردآوری شده است، کسانی که از ابداع، رهبری و فتح قله‌های موفقیت لذت می‌برند.

همچنین کتاب واقعیت‌‌های جدید در دنیای کسب و کار (Rework) برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک مناسب است. کسانی‌ که اگرچه از بزرگان دنیای کسب و کار نیستند اما کسب و کارشان در اولویت زندگی‌شان است و همیشه در جستجوی نکته‌هایی برای بهتر کردن کارشان هستند.

این کتاب ، همچنین به کسانی تعلق دارد که با وجود درگیر شدن با روزمر‌گی دوران کارمندی همیشه با رویای کسب و کار خود زندگی می‌کنند. این طور افراد اگرچه از کاری که می‌کنند لذت می‌برند، اما روسای خود را دوست ندارند و یا شاید این روزمرگی آن‌ها را خسته کرده است و در رویای انجام کاری هستند که عاشقانه دوستش می‌دارند.

اگر تا به حال کسب‌ و کاری نداشتید، اگر از راه‌اندازی کسب‌وکار می‌ترسید، اگر فکر می‌کنید راه‌اندازی یک کسب‌وکار کار هرکسی نیست، این کتاب را تا انتها بخوانید و یک کسب‌وکار برای خود راه‌اندازی کنید و مدیر آن باشید. ما می‌توانیم در هر زمانی خودمان را تغییر دهیم، فقط کافی است که بخواهیم و راهش را بدانیم و بر اساس دانسته‌هایمان اقدام کنیم.

لینک دانلود:

( برای دانلود ابتدا در سایت با کاربری نام تجاری وارد شوید سپس در دوره ثبت نام کرده سپس لینک دانلود در همان صفحه فعال می شود )


دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید