فروشگاه اینترنتی دارم با وجود تبلیغات گسترده از فروش بالایی برخوردار نبوده ام چه راهکارهایی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی پیشنهاد می دهید؟

فروشگاه اینترنتی دارم با وجود تبلیغات گسترده از فروش بالایی برخوردار نبوده ام چه راهکارهایی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی پیشنهاد می دهید؟

پاسخ مشاور : در ارتباط با راهکارهای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی , آیا تا به الان با مشتریانی که در سایت شما ثبت نام کرده اند اما خرید نکرده اند تماس گرفته اید؟ آیا با این دسته از کاربران صحبت کرده اید؟

 به نظر من خیلی از وقت ها صحبت با مشتریان , خواندن نظر مشتریان خیلی می‌تواند به افزایش فروش کمک کند و یکی از کارهایی که در اوقات بعد از کارم انجام می‌دهم این است که می‌روم و نظر مردم را در سایت و اپلیکیشن می خوانم به قول آقای بیل گیتس شما از مشتریان می توانید بفهمید تجارت تان را به کدام سمت هدایت کنید! مشکلتان چیست و کجاست؟

چرا مشتریان استقبال نکرده اند؟ چه چیزی بوده؟ آیا ویژگی بوده که شما فکر می‌کردید ویژگی مناسبی است اما از دید مشتری این طور نبوده است؟

فکر می‌کنم گرفتن فیدبک و بازخورد از مشتریان می تواند به شما کمک کند چون شما تبلیغات انجام داده اید شما از طریق همین نظرات می توانید بفهمید که آیا محصول و خدمات شما نیاز مشتری نبوده یا نتوانسته اند با سایت شما ارتباط برقرار کنند! و چرا از سایت شما خارج شده اند با اجرای این راهکارها می توانید باعث افزایش فروش فروشگاه اینترنتی تان شوید.

پیشنهاد می گردد جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه , مقالات مرتبط زیر را نیز مطالعه نمایید:

شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با راهکارهای افزایش فروش و بازاریابی در موضوع فوق از طریق شماره تلفن 03134338100 با مشاورین مجموعه برندینگ نام تجاری تماس حاصل نمایید همچنین می توانید با مراجعه به قسمت مشاوره کسب و کار رایگان و جستجوی زمینه فعالیت تان , اطلاعات بیشتری درباره این موضوع بیابید.

دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید