آیا ایده راه اندازی میوه فروشی آنلاین ایده موفقی خواهد بود؟ چقدر امکان دارد که به صورت آنلاین مردم میوه خریداری کنند؟

آیا ایده راه اندازی میوه فروشی آنلاین ایده موفقی خواهد بود؟ چقدر امکان دارد که به صورت آنلاین مردم میوه خریداری کنند؟

پاسخ مشاور : در ارتباط با راه اندازی میوه فروشی آنلاین , نکته ای که وجود دارد این است که اصلا فرض کنیم میوه نه کتاب , کتاب نه لباس یا هر محصولی که شما فکر می کنید که می توانید به صورت آنلاین به فروش برسانید نیاز به پاسخ به این سوال دارد که آیا تا به حال تجربه کرده اید؟ آیا فکر می‌کنید که در حال حاضر فرهنگ اینترنتی مردم ما در مرحله ایست که مردم بخواهند میوه را به صورت آنلاین بخرند یا هر چیز دیگری را ؟

با فرض اینکه شما اعتبار سنجی کرده اید در حال حاضر سایت‌های فروش میوه کم نیستند! به عبارتی کسب و کارهای فروش اینترنتی میوه کم نیستند.

شاید نیاز به این دارد که سایت های رقیب را به طور کامل آنالیز کنید میزان پیشرفت شان  ,میزان استخدامی های شان, میزان تبلیغاتشان , اتفاقاتی که در موردشان می‌افتد این ها نشانه هایی است که آیا این شرکت‌ها رشد کرده اند؟ چه اتفاقی برایشان افتاده است؟ شاید جمع آوری این اطلاعات بتواند مسیر شما را نشان دهد.

پیشنهاد می گردد جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه , مقالات مرتبط زیر را نیز مطالعه نمایید:

شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با راهکارهای افزایش فروش و بازاریابی در موضوع فوق از طریق شماره تلفن 03134338100 با مشاورین مجموعه برندینگ نام تجاری تماس حاصل نمایید همچنین می توانید با مراجعه به قسمت مشاوره کسب و کار رایگان و جستجوی زمینه فعالیت تان , اطلاعات بیشتری درباره این موضوع بیابید.


دیدگاه شما

شما اولین دیدگاه را برای این مطلب , ارسال کنید.

نظر دهید